GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 13546077
nr 1354 6077
Figuriner
2 st, Rörstrand, tidigt 1900-tal. Höjd: 8-13 cm
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:35:47
100 kr
150 kr
250 kr
Rörstrand